Aplikowanie o dotacje

Aplikowanie o dotacje

Warunkiem pozyskania unijnych dotacji jest przygotowanie projektu, który ma szansę znaleźć się na najwyżej punktowanych pozycjach listy rankingowej projektów zatwierdzonych do dofinansowania. Dlatego cały proces ubiegania się o fundusze z Unii Europejskiej powinien przebiegać niezwykle dokładnie i obejmować wiele etapów., takich jak:

  • optymalizacja przedsiębiorstwa
  • udział w budowaniu pomysłu na inwestycję
  • działania zmierzające do spełnienia wszystkich wymogów legislacji krajowej oraz unijnej
  • stworzenie skutecznego biznesplanu i modelu biznesowego
  • opracowanie wniosku o dofinansowanie
  • przygotowanie dokumentacji towarzyszącej

W EXPLANO POLSKA czuwamy nad wszystkimi aspektami procesu pozyskiwania dotacji, o których Klient powinien pamiętać i staramy się do minimum ograniczyć jego obowiązki i zaangażowanie w tym zakresie. Asystujemy również w procesie podpisywania umowy o dofinansowanie i przekazywania pieniędzy na konto Klienta. Robimy to, ponieważ naszym celem jest sprawne i bezproblemowe przejście przez wszystkie niezbędne procedury, a także skrócenie do minimum okresu oczekiwania na środki.

Analiza wniosków opracowanych przez Klienta

Na wsparcie naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem mogą liczyć również firmy, których wnioski o dotacje zostały w przeszłości odrzucone. W takim przypadku eksperci EXPLANO POLSKA przeprowadzają analizę i wprowadzają poprawki. Co więcej, jest to rozwiązanie korzystniejsze cenowo w stosunku do projektów przygotowywanych przez nasz zespół od początku do końca.